B e d w e t t e r s
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B e d w e t t e r s

- lithuanian fan forum -
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dramatic letter to conscience vertimas į LT kalbą

Go down 
AutoriusPranešimas
Ugniooka

Ugniooka


Pranešimų skaičius : 78
City : Šakiai
Registration date : 2008-01-06

Dramatic letter to conscience vertimas į LT kalbą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dramatic letter to conscience vertimas į LT kalbą   Dramatic letter to conscience vertimas į LT kalbą Icon_minitime2008-03-01, 18:36

Baltos sienos nusėda, nepaisant paklausimų, aš kaltinu nuodėmę, mojuojančią žibintui, priverčia mane paleisti mano regėjimą, Užrakintos durys laikosi, sudaužytas kambarys laukia mano pripažinimo, užpildyto depresijos man savo kietas, kad rinktų mano mintis, ir apimtų popierių raudonu padengtu rašalu. Aš pakrypstu, pradeda paguldyti žodžius, jau aš turiu sustoti sekundę galvoti. Šis pasikalbėjimas su savimi savarankiškai įvyko anksčiau. Šis atėmimas nuo mano gyvenimo, sulaužė mane dar sykį. miglotas neryžtingumas išmokė man, kad aš nesu taip įsitikinęs, kodėl esate jūs, mano sąžinė, būtina, Neliečia manęs, kadangi aš pamačiau tas beviltiškas dienas. Nenugalėkite manęs ilgam, jūsų kumščiai yra sunkūs, užpildomi neapykantos. Nelieskite manęs, smidrinė salota, kurią aš pamačiau kaip gulintys mokesčiai. Aš matau, kad aš buvau neteisingas, mano akys yra pastovios, jo laikas laukti. Aš norėčiau nuspręsti savo seklų laišką su amžinais nusivylimo žodžiais. Ne neteisingas jums, kad įbrėžtų tuščias sienas niekada rūpinimosi smūgių pabaiga. Šis pasikalbėjimas su savimi savarankiškai įvyko anksčiau. Šis atėmimas nuo mano gyvenimo, sulaužė mane dar sykį. Dabar aš žinau, kad aš suradau prašomą gydymą, aš galvoju apie jus, kadangi gamta, gydanti metaforą, Neliečia manęs, kadangi aš pamačiau tas beviltiškas dienas. Nenugalėkite manęs ilgam, jūsų kumščiai yra sunkūs, užpildomi neapykantos. Nelieskite manęs, smidrinė salota, kurią aš pamačiau kaip gulintys mokesčiai. Aš matau, kad aš buvau neteisingas, mano akys yra pastovios, jo laikas laukti.
Atgal į viršų Go down
Ugniooka

Ugniooka


Pranešimų skaičius : 78
City : Šakiai
Registration date : 2008-01-06

Dramatic letter to conscience vertimas į LT kalbą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dramatic letter to conscience vertimas į LT kalbą   Dramatic letter to conscience vertimas į LT kalbą Icon_minitime2008-03-01, 18:37

sorry už skyrybą ir viską kas nelabai aiškiai išreikšta Smile
Atgal į viršų Go down
 
Dramatic letter to conscience vertimas į LT kalbą
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» A dramatic letter to consience
» Bedwetters - A Dramatic Letter To Conciense lyrics

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
B e d w e t t e r s :: B e d w e t t e r s :: Grotuvas-
Pereiti į: